Chwalimy się!

Tak jest, jak w tytule – chwalimy się! Może to nieelegancko, ale uznaliśmy, iż warto w jednym miejscu zaprezentować nasze unikalne wzory. Takie, których nie znajdziecie na innych stronach tego typu (czyt. u konkurencji). Tym bardziej, iż na sezon jesienny szykujemy kolejne premiery. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą BLUECANVAS.

KATALOG EXCLUSIVE – W tym miejscu prezentujemy prace ciekawych polskich artystów. Można je zamówić jako obraz na płótnie, obraz na PCV, na dibondzie i na pleksi, fototapeta, czy naklejka (ścienna, magnetyczna).

KOBARU – Niezaprzeczalnie zaletą artysty jest rozpoznawalny styl. Prace Kobaru wyróżnia mroczny klimat, ale też dbałość o każdy szczegół, wysoka jakość estetyczna i ciekawa kolorystyka. Uwagę zwraca również specyficzna obróbka cyfrowa i oczywiście charakteryzacja, w której Kobaru można uznać za specjalistę.

GALERIA PRAC KOBARU

Seria The nobodies

MARSIJA – jest znana głównie z działalności muzycznej w Loco Star i w wielu innych projektach (współpracowała m.in. z Noviką, Smolikiem, Foxem, Silver Rocket i wiele innych). Jest człowiekiem bardzo wszechstronnym i utalentowanym, prócz śpiewania realizuje się jako reżyserka, scenarzystka i oczywiście ilustratorka – rysownik. Jak dotąd mieliśmy szansę zobaczyć dzieła spod ręki Marsiji przy okazji wydawnictw Loco Star (okładki płyt: „Herbs”, „Shelter”; okładki singli: „Artifiction”, „TV Head”), ale nie tylko. Dała się poznać również jako świetna ilustratorka („Thora boga burzy i piorunów poszukiwania szczęścia i zagubionego młota mjolnira”, „Patka i Pepe Pierwsza zagadka”).

GALERIA PRAC MARSIJI

hangar

TUSE – jeden z najbardziej znanych w Polsce graficiarzy, DJ, członek legendarnego DSC (Double S Crew). Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku na wydziale Malarstwa i Grafiki. Publikował w: Dosedos, Hiro, Backspin, Magazyn Hip Hop, Ślizg, Brain Damage. Graffiti maluje od 1995 roku, od 1999 roku pod szyldem TUSEstudio.com. Prace artysty były wystawiane w Polsce (m. in. Sopot, Kraków, Rzeszów, Warszawa, Lublin, Świnoujście) oraz za granicą (NYC). Gdański artysta organizuje cykliczne wystawy pod nazwą tuseWYSTAW, gdzie zaprasza najlepszych twórców z całej Polski.

GALERIA PRAC TUSE

tuse_hoduje

 

 

Prócz Katalogu Exclusive, na naszej stronie znajdziecie również inne arcyciekawe wzory:

RAJD TATRZAŃSKI – Automobilowy Rajd Tatrzański – pierwszy w historii polskiego automobilizmu wyścig samochodowo – motocyklowy na odcinku górskiej szosy Łysa Polana – Morskie Oko. Pierwszy Wyścig Tatrzański odbył się 14. sierpnia 1927 roku. W naszej unikalnej galerii znajduje się kilkanaście zdjęć z wydarzenia z 1931 roku, wśród nich znajduje się fotografia legendarnego niemieckiego kierowcy włoskiego pochodzenia – Rudolfa Caraciolla.

GALERIA ZDJĘĆ RETRO – RAJD TATRZAŃSKI 1931 ROK

rajd-tatrzanski_2

W przygotowaniu kolejne dwa Katalogi:

CARTOON NETWORK – podpisaliśmy umowę z TURNER BROADCASTING SYSTEM i jesteśmy posiadaczem wyłącznej licencji (Polska, Niemcy) na reprodukcję wizerunku bohaterów ulubionych kreskówek. Już za chwilę zaprezentujemy grafiki, które będzie można zamówić jako fotoapeta, naklejka ścienna, obraz na płótnie, czy fotoroleta.

WITKACY – na mocy umowy, którą zawarliśmy z Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku (właściciela praw autorskich i majątkowych prac Witkacego), jako autoryzowany partner instytucji będziemy mogli zaproponować Wam ponad 250 prac polskiego artysty jako reprodukcje na PCV, pleksi, dibondzie, czy fototapecie.

Szykuje się gorąca jesień. A może macie jeszcze jakieś życzenia?