Close
BlueBlog

Wiele osób zwraca się do izolowanych butelek na wodę ze stali nierdzewnej, aby zapewnić lepszą higienę i czystość napoju. W tym artykule omówię, dlaczego izolowane butelki na wodę ze stali nierdzewnej są najlepszą opcją, w jaki sposób są lepsze niż tradycyjna plastikowa lub szklana butelka i jak z nich skutecznie korzystać.

1. Zrównoważony rozwój

Butelki na wodę ze stali nierdzewnej są wysoce ekologiczne. Te butelki na wodę składają się w 100% z materiałów nadających się do recyklingu. Butelki ze stali nierdzewnej wymagają minimalnej ilości energii do produkcji i mają dodatkową zaletę, że nadają się do recyklingu.

2. Biodegradowalne

Bidony ze stali nierdzewnej są biodegradowalne. Polipropylen, politereftalan etylenu, PET, Tritan i HDPE są powszechnymi materiałami stosowanymi w plastikowych butelkach. Wszystkie te butelki ostatecznie trafiają na wysypiska śmieci, gdzie pozostają aż do rozkładu.

3. Lekkie

Izolowane butelki na wodę ze stali nierdzewnej są lżejsze niż inne opcje, takie jak metal lub szkło. Wybierając termoizolowaną butelkę na wodę, musisz wziąć pod uwagę wagę pojemnika i czas, w którym będziesz go nosić. Butelki ze stali nierdzewnej są znacznie łatwiejsze do przenoszenia niż butelki szklane ze względu na ich smukłą konstrukcję i trwałość.

4. Niedrogie

Ekranowana butelka na wodę ze stali nierdzewnej to najlepszy wybór pod względem przystępnej ceny. Te butelki na wodę są trwałe i zapewniają dobry stosunek jakości do ceny.

5. Nie zawierają bisfenolu A (BPA) ani ftalanów

Butelki na wodę ze stali nierdzewnej są bezpieczniejsze niż butelki plastikowe, ponieważ nie zawierają bisfenolu A (BPA) ani ftalanów. Są to obie substancje chemiczne, które są silnie powiązane z wywoływaniem raka. Chcesz podjąć kroki, aby chronić swoją rodzinę przed tymi chemikaliami, które znajdują się w większości plastikowych pojemników. Szklane lub ze stali nierdzewnej butelki na wodę to łatwa opcja na początek.

7. Zapobiegają rozwojowi pleśni i innych bakterii

Butelka na wodę ze stali nierdzewnej to dobra opcja dla osób martwiących się rozwojem pleśni i innych bakterii. Dzieje się tak, ponieważ wewnątrz pojemnika ze stali nierdzewnej nie ma powłoki chemicznej. Gwarantuje, że pleśń i inne bakterie nie będą mogły rozwijać się w Twojej butelce z wodą.

8. Nie przeciekają

Izolowane butelki na wodę ze stali nierdzewnej to najlepszy wybór dla tych, którzy martwią się, że woda wycieknie z ich butelek.

9. Napoje dłużej pozostają świeże

Butelki na wodę ze stali nierdzewnej nadają się do utrzymywania zimnych napojów przez cały dzień. W pojemniku możesz przechowywać napoje, które przez długi czas pozostaną świeże.

11. Temperatura nie spadnie

Butelki na wodę ze stali nierdzewnej to najlepszy wybór dla tych, którzy chcą, aby zimne napoje pozostały zimne, a gorące nie wystygły przez długi czas.

 

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów butelek na wodę. Wybór jednego będzie zależeć od Twoich potrzeb i preferencji. Warto też zwrócić uwagę na jakość wykonania, przekonałam się, że pomimo podobnego wyglądu butelka butelce nierówna. Ze swojej strony mogę polecić w ciemno te marki:

1. Butelki termiczne WINK

Występują w dwóch objętościach: 500ml oraz 750ml. Są eleganckie, trwałe, bardzo szczelne i długo utrzymują początkową temperaturę napojów (zarówno zimnych, jak i ciepłych). Występują w wielu różnych kolorach, więc każdy znajdzie dla siebie butelkę, która do niego będzie pasowała. Sprzedawane są razem z bawełnianym etui.

2. Butelki termiczne WELL

Butelki wyróżniają się dizajnem, występują w wielu kolorach i wzorach. Dzięki ozdobnemu opakowaniu z kartonu, są doskonałą opcją na prezent. Wykonane ze stali nierdzewnej z izolacją próżniową, pozwalają zachować przez wiele godzin temperaturę przenoszonego napoju. Także wyróżniają się doskonałą szczelnością, więc bez obaw można nosić je w torebce lub plecaku. Występują w dwóch objętościach: 500ml oraz 800ml (jeśli szukasz naprawdę dużej butelki termicznej, to zainteresuj się butelkami marki WELL).

Butelek termicznych izolowanych próżniowo nie zaleca się myć w zmywarce, dlatego warto zaopatrzyć się w odpowiednią szczotkę do mycia butelek.

Zostaw komentarz

Your name
Your email address
Website URL
Comment