Wakacyjne wspomnienia – jak zatrzymać je na zawsze?

Wakacje mają się już ku końcowi i letnie podróże również. Niezależnie od tego, gdzie się wybrałeś – czy były to egzotyczne wojaże po wyspach Morza Karaibskiego, wycieczki do Paryża czy Rzymu lub wypoczynek nad Bałtykiem – jednego jesteśmy pewni w stu procentach. Z pewnością wykonałeś tysiące fotografii, które miały pomóc Tobie zachować wyjątkowe wspomnienia tego lata na dłużej. Więc dlaczego zostają one na karcie pamięci w aparacie lub po wydrukowaniu zamykasz je w szufladzie? W ten sposób zamykasz swoje wspomnienia…

Mamy doskonały pomysł, w jaki sposób je ożywić i przedstawić Twoim znajomym i rodzinie. Wiele osób decyduje się na tworzenie tzw. fotoksiążek z wybranymi zdjęciami z wakacji. W ten sposób można zachować na dłużej wspomnienia z wyjazdu. Nawet, kiedy zdjęcia nie są zbyt dobrej jakości lub mają małą rozdzielczość.

Ale co zrobić, gdy marzy nam się pamiątka w dużym formacie np. obrazu lub fototapety? Oczywiście można pokusić się o wykonanie tych produktów z własnych zdjęć. Jednak my mamy o wiele ciekawsze rozwiązanie.

wieza-salon

https://bluecanvas.pl/fototapety-42-Fototapety-Black-White-122320211-Paryz-krajobraz-czarno-bialy-z-Wieza-Eiffla.html

 

paryz-obraz

https://bluecanvas.pl/fototapety-74-Fototapety-Paryz-266092-gargulec-nad-Paryzem.html

W naszej ofercie pojawiły się niedawno wyjątkowe zdjęcia wykonane przez niezwykle utalentowanego, młodego fotografa – Michała Bednarka. Przedstawia na nich miasta i ich najbardziej charakterystyczne miejsca w niecodzienny sposób, dzięki czemu nabierają one nowego wyglądu. To właśnie te fotografie warto wykorzystać jako bazę do stworzenia pięknej dekoracji do domu, która jednocześnie będzie wspaniałym wspomnieniem wakacji. Będzie to też doskonała zachęta to rozpoczęcia wakacyjnych wspomnień i snucia niesamowitych opowieści.

Wyobraź sobie taką sytuację – przychodzą do Ciebie znajomi i widzą niesamowity obraz z Katedrą Notre Dame w Paryżu, a Ty właśnie w tym momencie zaczynasz opowieść o tym jak spędziłeś czas w stolicy Francji.

 

paryz-salon

Na jaką dekoracje możesz się zdecydować?

Według nas ciekawym pomysłem będzie seria obrazów przedstawiająca zabytki jednego miasta – jeśli faktycznie zdecydujesz się na wspomniany Paryż, na Twojej ścianie może zagościć Wieża Eiffla, Łuk Triumfalny oraz widok na Most Aleksandra pięknie oświetlony o zmierzchu.

 

seria-obrazkow

 

obraz-wiez-retro