naklejka ścienna otagowane posty

Zadbaj o przyjazne biuro

Wystarczy się nieco rozejrzeć wśród okolicznych firm, biur, u usługodawców wszelkiej specjalności, by stwierdzić, że w Polsce właściciele firm i szefowie administracji niewystarczająco biorą pod uwagę wpływ naszego służbowego otoczenia, miejsca pracy, na przeróżne aspekty z nią związaną, jak po prostu z naszym samopoczuciem, które niezaprzeczalnie ma przełożenie na efektywność. Może dlatego, że większość z nich to mężczyźni i górę biorą praktyczniejsze rozwiązania? A przecież już od wielu lat wiemy, że kolory działają na psychikę człowieka, niektóre dają “kopa“, inne uspokajają – powodując poczucie bezpieczeństwa, wpływając na koncentrację i w niektórych branżach znacząco podnosząc wydajność, jeszcze inne zwyczajnie powodują rozdrażnienie...

Więcej

Fototapeta w pokoju dziecka. Łatwe zadanie? Pozornie.

Wczesna wiosna to idealny okres na zaplanowanie i wykonanie drobnych zabiegów odświeżających wnętrza naszych domów. My – dorośli zazwyczaj nie mamy problemu z wyborem wzornictw, motywów, które mają stanowić nowy wystrój naszego otoczenia. W ostateczności możemy uciec się do rady projektanta wnętrz, który z pewnością zaproponuje coś, co pasuje do nas i jest po prostu „na czasie“.

Czym się kierować przy wyborze wzornictw dla naszych pociech? Oto jest pytanie.

Odpowiedź zaś niekoniecznie jest taka oczywista. Możemy oczywiście usiąść z dzieckiem – znając je doskonale – i zaproponować coś, co jest zgodne z jego zainteresowaniami i gustem, przejrzeć kilkadziesiąt wzorów i wybrać ostateczną realizację. Czego możemy się spodziewać?

30

W dużym skró...

Więcej

Przyklej sobie liścia

Nie wypatruj wiosny przez okno. Naklej sobie wiosnę we własnym wnętrzu.

Dziś już trzeci dzień wiosny a my ciągle zasypani tonami śniegu. Mamy wrażenie, że co roku jest podobnie. Czekamy na nią z nadzieją, a ona sobie ot tak wpadnie na chwilkę i znika. Przygrzeje i ucieka, ustępując miejsca niewyczerpanej zimie, która jak na złość na ostatnim odcinku jakby przyspieszyła dając nam ostro do wiwatu.

Nie wypatruj wiosny przez okno, szkoda czasu. Lepiej przyklej sobie liścia. Naklejka na ścianę, fototapeta, obraz na płótnie? Wybór należy do Ciebie.

Fototapeta Wiosenna abstrakcja z dziewczyną

Czasem drobny szczegół, mały dodatek pozwala zmienić nasze wnętrze dodając mu uroku, przykuwając uwagę i nadając mu zupełnie nowej jakości. Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji z liściem. Odśwież się tej ...

Więcej