fotoroleta otagowane posty

Elżbieta Kaps w katalogu Exclusive na bluecanvas.pl

fototapeta z lasem

Zainspiruj się niezwykłymi zdjęciami przyrody: malowniczej Dębowej Alei, zamglonych jezior i tajemniczych leśnych zaułków. Zapraszamy do świata Elżbiety Kaps. Zapraszany na profil artystki na bluecanvas.pl, gdzie można zobaczyć więcej fotografii jej autorstwa, a także zamówić je jako wydruk na dowolnym medium, jako fototapety, obrazy, fotorolety.

https://bluecanvas.pl/fototapety-127-Elzbieta-Kaps.html

Dekoracje ścienne pełne naturalnego piękna pozwolą na odpoczynek po męczącym dniu, ukoją nerwy. W fotografiach Eli Kaps, jak sama mówi, szczególne miejsce mają świetliste poranki, czyli takie, gdy światło i mgła stanowią nierozłączny duet… przenikają się nawzajem tworząc niesamowity klimat.

fototapeta na szafę

fototapeta z lasem

fotoroleta powiększająca przestrzeń

Więcej

Fotoroleta w pokoju dziecka

Fotoroleta w pokoju dziecka może być źródłem radości, przyjemności, może również być odzwierciedleniem zainteresowań malucha lub nastolatka, potęgując chęć rozwijania się w wybranej dziedzinie. Wszystko zależy od odpowiednio dobranego wzoru, warto zatem przed dokonaniem wyboru dobrze się zastanowić nad tym, co chcemy osiągnąć. Zasiadając do negocjacji z dzieckiem łatwiej będzie zaproponować coś atrakcyjnego! Może też być przy wyborze wzoru sporo zabawy, warto poświęcić jeden porządny wieczór na wybór wzoru. Pamiętaj, że istnieje również możliwość wczytania skanu swojej własnej grafiki, zatem jeśli dziecko ma ochotę samo wykonać malunek „za” okno – przybory w dłoń i do dzieła!

(Przeczytaj – Jak wybrać dobry wzór?)

roleta

W klimacie geograficznym...

Więcej

Fotoroleta – prosty i tani zabieg odświeżenia wnętrza

Roleta z nadrukiem to produkt, który wciąż cieszy się dużym powodzeniem, tym bardziej, iż jego jakość wciąż się podnosi i daje niezłe możliwości przy odświeżaniu naszych wnętrz. Warto zauważyć, iż fotoroleta może być niezłym punktem wyjścia dla aranżu, a uzupełniona o drobne dodatki jak obraz na dibondzie, czy naklejka ścienna może nadać mieszkaniu całkiem nowego klimatu. Warto się zatem dłużej zastanowić przy wyborze wzoru i pomyśleć o ewentualnych dodatkach, które zagrają wraz z nim. Przy małym nakładzie finansowym możemy naprawdę wiele osiągnąć!

reklama2

Jak wybrać wzór na fotoroletę?

Dobry wzór to klucz do sukcesu przy samodzielnym aranżowaniu mieszkania...

Więcej

Produkujemy fotoroletę – fotorelacja z Działu Produkcji

IMG_7522IMG_7523IMG_7529IMG_7532IMG_7536IMG_7539IMG_7541IMG_7543IMG_7551IMG_7563IMG_7566IMG_7573IMG_7582

Więcej