Stylowo na wiosnę ‚2013. Wyróżnij się w tłumie!

Stylowo na wiosnę ‘2013. Wyróżnij się w tłumie!

Niebawem mamy kwiecień, wiosna gości w naszych szerokościach geograficznych już kilka dni a my ciągle pod śniegiem i wygląda na to, iż święta Wielkiej Nocy przyjdzie nam spędzić raczej z zimowym klimatem za oknem. Nie ma co narzekać, znajdą się przecież i dobre strony tej sytuacji, możemy na przykład zamiast lanego poniedziałku urządzić rzucany poniedziałek z bitwą na śniegowe kule. Można z białego puchu ulepić zająca i urządzić mu niezapomnianą, świąteczną sesję zdjęciową. Idee można mnożyć, wystarczy zajrzeć na nasze tablice na portalu Facebook, by przekonać się jak potrafimy z dystansem i poczuciem humoru potraktować tegoroczne anomalie pogodowe. I o to chodzi, o to chodzi. Pożegnajmy już tę „zimę“ w pozytywnym nastroju i pomyślmy o wiośnie.

Wyróżnij się!

Wielu z Was z pewnością zaplanuje przeróżne wiosenne zabiegi odświeżające, popracuje nad zbędnymi kilogramami, przewietrzy swą szafę, zaplanuje majówkę, ale my dziś nie o tym. To wszystko oczywiście wpływa na to, jak nas postrzegają inni, ale mamy propozycję dla tych z Was, którzy naprawdę lubią wyróżnić się w tłumie.

Naklejka na laptopa to bardzo prosty sposób na uwydatnienie naszej osobowości, nastroju, zainteresowań. Może też stanowić świetne dopełnienie dla naszego nowego, wiosennego wizerunku… Niby drobiazg, a ile korzyści. Spójrzcie na kilka propozycji z naszej oferty.

2123

Naklejka na laptopa The NobodiesNaklejka na laptopa Reaper

2520