Stanisław Ignacy Witkiewicz – Witkacy, reprodukcje na … No właśnie, na czym?

Z nieukrywaną radością, na stronie bluecanvas.pl, prezentujemy pierwsze dwanaście obrazów Witkacego, czekających na zamówienia w postaci ich reprodukcji. Warto zanotować, iż w naszym Katalogu Witkacy, na mocy współpracy z Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku, docelowo znajdzie się ponad 250 prac wielkiego polskiego artysty, zatem szykuje się bogata kolekcja niepospolitych, szlachetnych dzieł, gotowych do wykorzystania jako…

Na jaką produkcję się zdecydować?

Przede wszystkim, z racji iż Witkacy z reguły nie tworzył na płótnie, reprodukcje jako obraz na tym właśnie materiale, póki co nie będą ogólnodostępne. Tych z Was, którzy mimo wszystko mają ochotę na zamówienie obrazu na płótnie, zapraszamy do kontaktu z nami. W drodze indywidualnych zamówień, jesteśmy w stanie uzyskać jednorazowe zgody od właściciela praw autorskich i majątkowych.

witkacy4

Portret Neny Stachurskiej – 12.X.1929, reprodukcja na dibondzie

Co polecamy?

Przede wszystkim obraz na PCV, obraz na dibondzie, czy obraz na pleksi. Wszystkie te podłoża idealnie nadają się na godne „przyjęcie“ reprodukcji Witkacego i będą doskonałym wystrojem salonu, biblioteki, biura, gabinetu, czy wręcz sypialni.

Ponieważ większość dzieł Mistrza to pastele, w bardzo różnorodnej kolorystyce, bez trudu dopasujesz spośród nich te odpowiednie do swojego wnętrza. Stanowić mogą kapitalne uzupełnienie, czy odegrać motyw przewodni dla kolorów dominujących w Twojej przestrzeni albo dla panującej atmosfery wnętrza. Sprawdzi się nie gorzej jako kontra dla barw stonowanych.

witkacy2

Portret Neny Stachurskiej – 10.IX.1929, reprodukcja w formie plakatu

Z pewnością godnymi uwagi są też reprodukcje w formie fototapety, czy naklejki ściennej, magnetycznej, na laptopa…, ale o tym w kolejnych artykułach.

Zapraszamy do regularnych odwiedzin Katalogu Witkacy: https://bluecanvas.pl/fototapety-142-Witkacy-reprodukcje.html – co tydzień będzie on bogatszy w kolejne obrazy z największej na świecie kolekcji, pochodzącej z Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku.