Przyklej sobie liścia

Nie wypatruj wiosny przez okno. Naklej sobie wiosnę we własnym wnętrzu.

Dziś już trzeci dzień wiosny a my ciągle zasypani tonami śniegu. Mamy wrażenie, że co roku jest podobnie. Czekamy na nią z nadzieją, a ona sobie ot tak wpadnie na chwilkę i znika. Przygrzeje i ucieka, ustępując miejsca niewyczerpanej zimie, która jak na złość na ostatnim odcinku jakby przyspieszyła dając nam ostro do wiwatu.

Nie wypatruj wiosny przez okno, szkoda czasu. Lepiej przyklej sobie liścia. Naklejka na ścianę, fototapeta, obraz na płótnie? Wybór należy do Ciebie.

Fototapeta Wiosenna abstrakcja z dziewczyną

Czasem drobny szczegół, mały dodatek pozwala zmienić nasze wnętrze dodając mu uroku, przykuwając uwagę i nadając mu zupełnie nowej jakości. Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji z liściem. Odśwież się tej wiosny-zimy!

Wiosenny motorNaklejka ścienna Rower pod latarnią

A może Canvas?

Doskonale rozrusza stonowany zakątek. Taka ostra, nasycona kolorystyka umieszczona chociażby na obrazie na płótnie daje możliwość przy niewielkich kosztach odświeżyć nasze wnętrze. Na wiosnę… która nadejdzie. Nagle wybuchnie, roztopi, zazieleni…właśnie wtedy, gdy się jej spodziewać nie będziemy. I nie musimy! My już jej nie wypatrujemy – my ją mamy.

Fotolia_39033511_Subscription_XL