Można przeżyć

Tak, można przeżyć tę jesień. Na północy, gdzie jesteśmy, co prawda nieco zimniej niż we Wrocławiu, czy Zielonej Górze. Nie ma co narzekać, mimo chłodnych wiatrów od morza nawet w trójmieście przyjemnie wynurzyć nos na spacer. Termometr wskazuje prawie 20 stopni! Sucho i pachnąco, w lasach znów pojawiły się grzyby. Można jeszcze nieco podładować akumulatory przed zbliżającą się zimą.

I warto z tego skorzystać, a tym z Was, którzy fotografują polecamy dodatkowo udokumentować! Postanowiliśmy rozpocząć nowy zwyczaj i regularnie publikować galerie prezentujące panującą porę roku, czy związane z aktualnymi wydarzeniami. Zdjęcia, które wybierzemy będą prezentowane w Katalogu Kolekcje, możliwe do zamówienia jako reprodukcja: obraz na płótnie, fototapeta, obraz na PCV, naklejka ścienna, czy obraz na dibondzie.

jesienna_kuchnia

Tak oto, prezentujemy Wam wyniki naszej ucieczki z biura, w celu podładowania baterii, właśnie fotografowania i chwytania tej ujmującej i pachnącej pory roku,  słynnej złotej jesieni. Polecamy!

Zapraszamy Was do nadsyłania swych propozycji w formie linku do galerii. Autorom najlepszych prac zaproponujemy współpracę!