Koniec wakacji…

obraz grzyb

Zazwyczaj ostatnie dni sierpnia upływają nam w stanie pewnego niepokoju. Choć pogoda bywa całkiem łaskawa i słońce grzeje jak w czerwcu, to gdzieś tam pod skórą odczuwamy koniec wakacji, i co za tym idzie, zbliżającą się jesień. Koniec kąpieli słonecznych, deszcze, spadek temperatury, coraz krótsze dni… i dopiero co wygrzane kości znów będą musiały zmierzyć się z zimą. Ale na to całe szczęście jeszcze chwilkę trzeba będzie poczekać. Koniec wakacji. Dzieci wracają do szkoły, wraca rytm miasta, wracają poranne korki  i z pewnością w nadchodzącym tygodniu niejednemu dadzą się we znaki. http://terapiarodzinna.com/
Jakoś sobie z tym wszyscy musimy poradzić, każdy na swój sposób. Proponujemy Wam pielęgnowanie wakacyjnych wspomnień, na start uporządkowanie i przeglądnięcie albumów ze zdjęciami z lipcowo-sierpniowych wypadów. A nuż znajdzie się wśród nich fotka, którą warto utrwalić na ścianie jako fototapeta?

Jeśli tak – zapraszamy do skorzystania z promocji na koniec lata i zniżki w wysokości 10% na fototapety i obrazy na płótnie. Wystarczy polubić nasz profil na FB i skorzystać z opcji „wczytaj swoje zdjęcia”.
Czytaj więcej o możliwościach zamawiania zdjęć z domowego archiwum.
A tu kilka zdjęć na potwierdzenie. Pojawiły się grzyby!

IMG_9092IMG_9093IMG_9095

 

 

 

 

Tags: