Jaki będzie 2014? Czasem aż strach pomyśleć…

Dziś Sylwester, dla niektórych wydarzenie szczególne, dla innych kolejny – tym razem ostatni – dzień roku. Rozmyślamy o tym, co minęło i co nastąpi. Zainspirowani widokiem za oknem i my postanowiliśmy poczynić pewne podsumowanie, a jest czego. Mija pierwszy, pełny rok naszej działalności. Bardzo ciekawy i zaskakujący  (jak i ta fotografia – pączki w grudniu?!), obfitujący w premiery  wybornych wzorów, zdjęć, galerii.

KATALOG EXCLUSIVE: Kobaru z jego mroczną fotografią, Marsija – ilustracje do książki „Patka i Pepe” i wzory inspirowane okładką Loco Star, TUSE – kultowe graffiti, Magda Danaj – porysunki

RAJD TATRZAŃSKI – unikalne fotografie z 1931 roku

KATALOG WITKACYz pracami polskiego artysty

Przed nami kolejne wyzwania i wypada nam chyba zapowiedzieć 2014 rok bogaty w inspirujące i ekskluzywne galerie polskich artystów, możliwe do zaadoptowania w Waszych wnętrzach w formie reprodukcji. Dziękujemy Wam za ten wspólny czas, niech Wam się wiedzie!

Bluecanvas Team

PS. Pewno się zastanawiacie, czemu w tytule tego wpisu jest „Czasem aż strach pomyśleć”. Obserwując pączkujące rośliny w grudniu, z ciekawości zestawiliśmy wybrane wydarzenia 2013 roku, z wydarzeniami sprzed 20 lat …

1993 rok

Oficjalny debiut mikroprocesora Pentium firmy Intel
Podczas przelotu sondy Galileo obok planetoidy Ida odkryto pierwszy księżyc planetoidy – Daktyla
Premiera gry komputerowej Doom
Wynalezienie PCR (fundamentalnej dla biologii molekularnej techniki, pozwalającej na kopiowanie specyficznych sekwencji DNA)

2013 rok

Skonstruowanie protezy dłoni, połączonej z układem nerwowym człowieka
Pierwsza publiczna degustacja hamburgera z próbówki
Wyhodowanie mózgu w próbówce
Klon ludzkiego zarodka
Okulary Google

Udanej zabawy sylwestrowej! Głowa do góry!