Inspirujemy z Kobaru…

Autorska seria Kobaru, przygotowana przez artystę do naszego Katalogu Exclusive jawi się jako jedna z najbardziej charakterystycznych propozycji Bluecanvas. Gdański fotograf  wyróżnia się mrocznym stylem, ale też dbałością o każdy szczegół, wysoką jakością estetyczną i ciekawą kolorystyką, co sprawia, iż jego prace można zaadoptować jako elementy wystroju niemalże w każdym wnętrzu. Na pierwszy rzut oka, można by rzec, że katalog Kobaru dedykowany jest tylko fanom jego twórczości, czy fanom zespołów, z którymi współpracuje, ale nic bardziej mylnego! Jesteśmy przekonani, że nasze propozycje mogą odmienić charakter stonowanego, jasnego wnętrza dodając im oryginalnego wyrazu i pazura. Lubisz się wyróżnić? To jest ten trop…

Dla indywidualistów? Tak!

Seria „The Nobodies“, w postaci np. obrazów na płótnie, to idealna propozycja dla wnętrz urządzonych w minimalistycznym stylu i przestronnych, choć nie tylko. Równie dobrze odnajdą się jako pojedyncze realizacje w mniejszych pomieszczeniach typu salon z aneksem kuchennym, czy sypialni. Możecie być pewni, że to wzornictwo nie pozostanie niezauważone, a pomieszczenia, w których dominują odcienie szarości i bieli zyskają mocny akcent i intrygujący styl.

Obraz Nobody 1Seria The nobodies

Kobaru czaruje…

Poszukujesz prostych rozwiązań na ożywienie przestrzeni kuchennych, czy salonu? Proponujemy naklejkę lub fototapetę z pracą „Sorceress“! Idealnie zgra się z bielą, zielenią czy odcieniami pomarańczy i wprowadzi w Twoje progi magiczny i wyjątkowy nastrój. Przy odpowiednim rozmieszczeniu oświetlenia, mamy szansę na uzyskanie tajemniczego, uwodzącego zakątka i miejsca relaksu po ciężkim dniu pracy.

Naklejka na lodówkęFototapeta ścienna Magia