Fotoroleta – prosty i tani zabieg odświeżenia wnętrza

Roleta z nadrukiem to produkt, który wciąż cieszy się dużym powodzeniem, tym bardziej, iż jego jakość wciąż się podnosi i daje niezłe możliwości przy odświeżaniu naszych wnętrz. Warto zauważyć, iż fotoroleta może być niezłym punktem wyjścia dla aranżu, a uzupełniona o drobne dodatki jak obraz na dibondzie, czy naklejka ścienna może nadać mieszkaniu całkiem nowego klimatu. Warto się zatem dłużej zastanowić przy wyborze wzoru i pomyśleć o ewentualnych dodatkach, które zagrają wraz z nim. Przy małym nakładzie finansowym możemy naprawdę wiele osiągnąć!

reklama2

Jak wybrać wzór na fotoroletę?

Dobry wzór to klucz do sukcesu przy samodzielnym aranżowaniu mieszkania. Oczywiście możemy udać się po poradę do specjalisty, ale uważamy, iż na tym polu wiele można zdziałać samemu. Przede wszystkim należy więc się zastanowić, jaki wzór sprawi nam radość i będzie jej dostarczał równie intensywnie, wraz z upływem czasu. Nie ma chyba nic gorszego, niż znudzenie naszym wnętrzem – otoczeniem, dlatego warto poświęcić nieco więcej czasu na poszukiwanie dobrego motywu. Kluczem z pewnością będzie styl i kolor, w jakich mamy urządzone pomieszczenie, należy przy tym zwrócić uwagę na to, iż wzorom w naszym katalogu można dodać różne efekty jak sepia, czy po prostu zamienić je w czarno białe obrazy.

Fotolia_49815322_Subscription_XL

Zacznij od standardowych wzorów w naszej ofercie, do przejrzenia co prawda 20 milionów, dlatego warto skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego, gdzie można określić kategorię, koncepcję i orientację poszukiwanego wzoru. Jeśli nie znajdujesz tam odpowiadającego motywu, zapraszamy do przejrzenia naszych specjalnych Katalogów:

Katalog Exclusive – z wyjątkowymi propozycjami polskich młodych artystów,

– Rajd Tatrzański – z unikalnymi zdjęciami z 1931 roku,

Jeśli posiadasz w swych zbiorach ciekawe fotografie, możesz też skorzystać z opcji WYDRUK Z TWOJEGO ZDJĘCIA.

Co dalej?

Należy określić typ rolety, do wyboru są dwa:

– w kasetce (Mała, Duża , Delux) – biała lub brązowa,

– wolnowisząca (Mini, Maxi).

Pamiętaj o prawidłowym określeniu rozmiaru materiału i możliwości kadrowania zdjęcia!

Fotolia_45545653_Subscription_XXL

Możliwości jest naprawdę sporo, przy nietypowych rozmiarach okien możemy pomóc Ci w spanelowaniu zdjęcia na potrzeby okien wieloczęściowych lub balkonowych.

Cóż pozostaje… wybrać dobry motyw i cieszyć się nowym widokiem. W oknie!

Tags: