Dodatki z duszą. Inspirujemy z Marsiją w oldskulowym stylu.

Chwilę temu w Katalogu Exclusive zaprezentowaliśmy nowe wzory przygotowane przez Marsiję. Są to ilustracje przygotowane przez artystkę na potrzeby książki pt.: „Patka i Pepe. Pierwsza zagadka“ autorstwa Agi Szczepańskiej.

IMG_3178_Snapseed

Tym samym, w naszym katalogu zagościli bohaterowie „Szalony Wąż“ oraz „Madzia“ i mimo, iż sensacja kierowana jest do dzieci, wypełnione barwą ilustracje mogą zainteresować również dorosłych. Można je przecież potraktować jako dzieła oderwane od książki i z powodzeniem wykorzystać w swoich wnętrzach, dodając im – jakby nie patrzeć – oldskulowego stylu. W takim bowiem klimacie jest napisana książka i takie są zawarte w niej ilustracje Marsiji.

waz

„Madzia“ na pleksi, „Madzia“ na dibondzie + styl rustykalny, styl angielski, styl retro…

Sugerujemy dość nietypowe propozycje, ale w pełni zasadnie. Produkcje z wzorami Marsiji zachowują cechy właściwe dla rękodzieła, mimo iż nadrukowane na nowoczesnych – jakby bezdusznych – materiałach jak pleksi, czy dibond. Patrząc na „Madzię“ można sobie wyobrazić artystkę przy pracy nad kartką papieru. Dzięki temu mamy szansę osiągnąć „porozumienie“ starego z nowym i dodać smaku wnętrzom urządzonym na przykład w stylu retro, angielskim, czy rustykalnym.

madzia